رمضون ,مونده ,برنج ,خیلی ,برداشت برنج

سلام وقت بخیرر دوستان:)

عارضم به خدمتون که دیروز بسی تنبلی کردم و درسی جز زبان نخوندم، و با استادم هماهنگ کردم دیشب رفتیم کلاس تا ساعت 11 ونیم، امروزم صبح پاشدم کلی جعفری مامان خریده بود و پاک کرده بود شستم و گذاشتم دستگاه، خرد شدن وبسته بندی کردم برای ماه رمضون. دیگه تابستون توی جنوب جعفری اب دار گیر نمیاد، به لطف مسئولین هرچی هم اب داشتیم بردن برای اصفهان و یزد:( ما که راضی نیستیم و این اب از نظر شرعی مشکل داره، چون کلی کشاورز این وسط بیکار شدن وضرر دادن. چندین سال برنج هم نمیشه کاشت از بچگی خوب یادمه تا همین دوسال پیش بوی شالیزارهای برنج توی شب ارامشم بود، فصل برداشت برنج همیشه ارزو داشتم کاش ماهم کشاورز بودیم، مردم جمع میشدن کمک همدیگه برای شالی کاری، و برداشت برنج. هرچند مادرم ارثیه پدری داره ولی خوب میدن اجاره چون داداشم نه علاقه ای دارن نه تخصصشو و هرکس گرفتار کار خودشه.

امروز نتونستم روزه بگیرم چون کلی خرید و کار مونده سرم تاهمین الانم هنوز کسی کمکم نیست داداش دومی هم کهدسخت درگیر کارشه و مغازشهاشه اصن یه وضی، وقتشو نداره من ببره خرید و برای ماه رمضون کلی کره و... طبیعی خریدم برای خونه، اما هنوز کلی خرید دیگه مونده از گوشت و مرغ و ماهی و میگو، ایقدیم سرخوش بودم که یهو ماه رمضون رسید به کارام نرسیدم البته علت اصلیشم حقوق بود که هنوز چند روز مونده تا پرداخت کنن، و از اونجایی که با مدیریت بنده:))) یه 300 تومنی توی کارت مونده که نصف خریدامون رو پوشش میده::)))ماه رمضون کلی مهمونی و نظر و کمک به فقرا داره مامانم واسه همین باید بیشتر خرید کنم.رفت توی ماه رمضون خودمو میشناسم دیگه کلا بیرون نمیرم ماه رمضون، اونم توی این گرمای ما، هوا به شدت تابستونی و گرممممم شده این چندروز.

تصمیم گرفتم دیگه دارو مصرف نکنم:) در ماه رمضون فعلا یک هفته دارو نمیخورم بینم چی میشه خیلی حالم بد شددوباره شروع میکنم. این داروهای ایرانی به من نمیسازه، از وقتی میخورمشون اوضاعم خیلی بد شده از ریز موی شدید گرفته تا تپش قلب و ضعف. انگار دوزش بیشتر خیلی بیشتر از اونی که روش نوشتن.بدنم سازگاری نداره باهاش.

من بدوم به کارام برسم.


منبع اصلی مطلب : اون روی سگ من نوستالژیک
برچسب ها : رمضون ,مونده ,برنج ,خیلی ,برداشت برنج
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : پست 179:)))